סטודיו וחוגים


בנות, זה בשבילכן.. אבל לא רק!


Yoga - שיעורי יוגה קלאסית בדגש על יציבה, נשימה, הרפיה ומודעות. מעולה לחיזוק השרירים והגוף. הגדלת הגמישות וטווח התנועה, פיתוח יציבה נכונה, מודעות גופנית וקואורדינציה.
פילאטיס – שיטה המעצבת ומאזנת את הגוף ולמעשה "מחנכת" אותו מחדש בכך שהיא יוצרת איזון בין חיזוק מקסימאלי של השריר לבין גמישותו, משפרת את הקואורדינציה, את האיזון והיציבה של הגוף, משחררת את המפרקים וממריצה את מחזור הדם. האימון הגופני מעצב את השרירים ומגדיר אותם (Hard Definition) ומביא לכך שהבטן, הגב התחתון והאגן יהיו למרכז מאוחד התומך בגוף יציב  ויפה.

Punch Kick - שיעור קיקבוקס מקורי ואינטנסיבי המשלב אימון אירובי בדופק גבוה תרגול יציבה וכוח מתפרץ, תורם רבות לעיצוב הגוף ושריפת שומנים- והחשוב ביותר, כיף בטירוף!

עיצוב דינאמי -  חימום אירובי, שריפת שומנים וקלוריות, עבודה על קבוצות שרירים בפלג גוף עליון ותחתון, בליווי מוסיקה מלהיבה, בשימוש באביזרים שונים (גומיות, משקולות וכו')

עיצוב הגוף - תרגילי חיזוק ועיצוב הגוף, התמקדות באזורים הבעייתיים, שימוש באביזרים שונים (גומיות, משקולות, כדורים ועוד)
מתאים לכל הרמות וגם לנשים לאחר לידה.

התעמלות בונה עצם - מטרתה מניעת בריחת הסידן, ובנית העצם באמצעות תרגילים ייעודיים. יתרונות נוספים של התעמלות זו הם יציבה נכונה, הגברת שיווי משקל ומניעת כאבים.

X-treme Fitness - אימון אינטנסיבי במיוחד המשלב אלמנטים מאימוני חדר הכושר וספורט פונקציונאלי גם יחד, מתאים לנשים וגברים כאחד המעוניינים לעצב את גופם ובו זמנית לשפר סיבולת לב ריאה, כוח מתפרץ וגמישות!


| סטודיו וחוגים במועדון הכושר פאנץ רחובות |
* שם מלא:
* אימייל:
* טלפון נייד:
Captcha

studio S.Tart - עיצוב גרפי ובניית אתרים